HAKKIMIZDA

Paşa Söve ; alanında 26 yıldır faaliyet gösteren Paşa Alçı Ltd. Şti.’nin bir Kuruluşudur. Uzun Yıllar Boyunca Yalıtımlı Yapı Ürünleri Alanında Bir Çok Firmaya Bölge Bayiliği Yapmış Olan Paşa Söve Kendi İmalat Fabrikasını Kurarak Piyasaya Açılmıştır.

Alanında uzmanlaşmış, Genç Ve Dinamik Kadrosu İle Modern İmalat Teknolojilerini Birleştiren Firmamız, Bu Sayede Kaliteli ürünü zamanında ve uygun fiyata müşterilerine sunmanın keyfini yaşamaktadır.

Firmamız, Polistren Kartonpiyer,eps dış cephe ve mantolama ürünlerin imalatını yaparak değerli müşterilerine sunmaktadır. ayrıca bayileri ile ilişkilerini karşılıklı güven üzerine kuran firmamız, geleceğe sağlam adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir.

ürünlerin imalat görselleri ve kesitleri, üretim süreci ve ürün kalitesinin kontrolü mimar ve mühendislerimizin denetiminde gerçekleşmektedir. imalat üretimi; hammade alımı, kalite kontrolü, kesim, kaplama, kurutma ve stok kontrol gibi aşamalardan geçerek siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.

Pozitif düşünen, çözüm odaklı ve güleryüzlü kadrosu ile satış öncesi ve sonrası hizmet politikasını kendisine ilke edinen Paşa Söve, bu sayede her gün artan müşteri memnuniyetine ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz;

Paşa Yapı Tasarım olarak çağdaş teknolojiye egemen genç ve dinamik gücümüzle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, kalite ve teknik gerekliliklerden taviz vermeden müşteriye ilave ve gereksiz maliyetlerden koruyarak, optimum sürede minumum maliyetlerde hedeflenen kaliteye uygun anahtar teslimi projeler gerçekleştirerek başarılı projeleri ortaya konulabiliceğini kanıtlamaktır.

Vizyonumuz;

Paşa Yapı Tasarım olarak müşterilerimize avantaj sağlamak ve rekabet gücünü artırmak amacıyla firmamız bünyesinde mühendis, mimar ve konusunda uzman personeli ile kaliteli projelere imza atmaktır.

Değerlerimiz;

• Dürüstlük
• Güvenirlik
• Şeffaflık
• Ayrıcalıklı Çözümler Sunmak
• Mükemmeliyet
• Karşılıklı Sevgi ve Saygı
• Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu